Frizerka e ka transformuar Yllka Kuqin, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

E krahas muzikës, Yllka vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar me stil, Yllka mahnitë me pamjen, ndërsa vetullat e saj të ngjyrosura bien në sy. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey