Frizerka e transformon Teuta Krasniqin, kaq bukur rregullohet për dasmë

Sa bukur rregullohet Teuta për dasmë.

Teuta Selimi është një ndër këngëtaret që kudo që shkon tërheqë vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo dallohet në shumë aspekte, duke shkëlqyer në çdo kohë dhe ndezur atmosferë kudo që merr pjesë, shkruan Kosovarja.

Në një fotografi të fundit, Teuta duket perfekte me grimin e bukur dhe fustanin superior.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey