Futbollisti i Kosovës i jep fund beqarisë – fejohet për herë të dytë

Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli fejohet për herë të dytë.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është duke i munguar fushës prej më shumë se një muaji për shkak të një lëndimi të rëndë në gju.

Megjithatë, ai siç shihet po e shfrytëzon pushimin për t’u fokusuar më shumë në jetën private pas një ndryshimi të bërë së fundmi.

I njëjti bën të ditur se ka kurorëzuar dashurinë me fejesë me partneren e tij të re, Dafina Hisenin.

Këtë e ka njoftuar përmes disa fotografive që ka ndarë në rrjete sociale përkrah të dashurës e po ashtu edhe familjes së tij.

“I fejuar me dashurinë e jetës time”, ka qenë përshkrimi i imazheve të publikuara në Instagram.

Fejesa e Zenelit vjen dy vite pas fejesës së tij të parë me Majlinda Hodën, me të cilën raportohet se është ndarë në janar të këtij viti.

26-vjeçari nga ana tjetër është duke u shëruar pas një incidenti dhe si pasojë mungoi në ndeshjet e Kosovës në shtator për kualifikim në Kupën e Botës.

Ai thuhet se nuk pritet të rikthehet në fushë deri në vitin e ardhshëm.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey