Fytyra e Genta Ismajlit po duket realisht kështu

Kështu po duket realisht fytyra e Genta Ismajlit.

Së fundi Genta Ismailjli u bë cak i lajmeve të sjtypit rozë për shkak të shtimit në peshë dhe ndryshimit të imazhit, shkruan Kosovarja.

Madje, u hodhen dyshime se ajo mund të jetë shtatëzëne, gjë që më pas u tha se nuk ishte e vërtet.

Genta gjjthmonë është konsideruar si një nga vajzat e shoubizit me linja perfekte, por kësaj here situata sikur i ka rrëshqitur nga dora.

E, në këtë foto të fundit të saj, portreti i këngëtares është perfekt.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey