Gafa e Berishës dhe Syrit të Pekës, e bëjnë Veliajn me kunat imagjinar, fshihet direkt postimi

Reforma Zgjedhore/ Bylykbashi: Nuk kemi kompromis për çështjet kryesore me shumicën, ja çfarë po ndodh

Reforma Zgjedhore/ Bylykbashi: Nuk kemi kompromis për çështjet kryesore me shumicën, ja çfarë po ndodh

Sali Berisha e ka kthyer në diçka të zakonshme publikimin lajmeve të pavërteta, të cilat nuk janë asgjë tjetër përveçse gafa të rënda. Karantina apo ndoshta mosha e thyer, ende nuk e dimë, po japin efekte të pakthyeshme te ish lideri i PD-së dhe ish kryeministri.

Pasditen e sotme ai publikoi një lajm, nga ato te qytetarit digjital që shpesh e nxjerrim blof, sikur kunati i kryebashkiakut i Erion Veliaj kishte bërë dasmë në kalanë e Arbanës. Por, nuk kaloi shumë dhe Berisha e fshiu postimin, duke kuptuar se Veliaj nuk ka kunat, pasi bashkëshortja e tij është vajzë e vetme. Gjithsesi, lajthitja e Berishës mbeti.

Reforma Zgjedhore/ Bylykbashi: Nuk kemi kompromis për çështjet kryesore me shumicën, ja çfarë po ndodh

Reforma Zgjedhore/ Bylykbashi: Nuk kemi kompromis për çështjet kryesore me shumicën, ja çfarë po ndodh

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey