Gashi takime me strukturat e degës së Bogovinës

Kryetari i Alterantivës, Afrim Gashi i shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm, Bekim Sali dhe Sekretari Organizativ, Mubekir Palloshi, aktivitetin e tyre e mbrëmë e kanë vazhduar duke realizuar takim me strukturat dhe aktivistët e degës së Bogovinës.

Gjatë këtij takimi u fol mbi përfundimin e procesit reformues brendapartiak, situatën aktuale politike në vend, ku me theks të veçant u diskutua edhe mbi përgatitjet e zgjedhjeve lokale të tetorit.

Gashi kërkoi nga aktivistët e Alternativës në Bogovinë, që të angazhohen maksimalisht që muaji tetor të jetë fitore plebishitare e Alternativës, thuhet në njoftimin e kësaj partie.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey