Gazetarja për “Euro 2020” hap këmbët gjatë transmetimit, tifozët të bindur se nuk kishte të brendshme

Fytyra e mbulimit mediatik italian të Euro 2020 është krahasuar me Sharon Stone në skenën e filmit “Basic Instinct” pas një incidenti që tregoi pjesët intime të saj – por ajo mohon të mos ketë pasur të brendshme poshtë veshjes, ndryshe nga Stone në filmin me film të madh.

Prezantuesja e ‘Rai Ferrari’ ishte veshur me një fustan të zi të gjatë me këmbët e kryqëzuara në shfaqje.Në një moment, ajo ndërroi këmbët dhe disa shikues sugjeruan që ajo tregoi pjesët e saj intime, shkruan Neë York Post.

Por gazetarja me përvojë ka hedhur poshtë thashethemet, duke shpjeguar se “preferon shëndetin dhe higjienën”.“Është bërë virale, ata po përdorin më shumë VAR (për këtë incident) sesa në fushë në Kampionatin Evropian”, tha Ferrari.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey