Genta publikon foto joshës pak ditë para se të bëhet nënë, barku i saj bie në sy

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli kohë më parë zbuloi shtatëzanin e saj të parë.

Ajo është në lidhje me biznesmenin turk Usta.

Genta ditë më parë ka organizuar një festë për të zbuluar gjininë e binjakëve të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo pritet të bëhet nënë e një djali dhe një vajze.

Së fundi ajo ka publikuar edhe pamje nga ceremonia.

Genta i është përkushtuar së fundi lidhjes me turkun dhe është distancuar pak nga muzika.

Këngëtarja e njohur po shijon ditët e fundit të shtatëzanisë dhe pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo sot ka publikuar një foto goxha provokuese.

E veshur zi, Genta në këtë imazh shfaqet gjysmënudo.

E barku i saj i fryrë bie në sy. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey