Genta rregullohet dhe bëhet si “kukull”, do ta “çmend” të dashurin

Aksident i rëndë në Pejë

Genta Ismajli, javë më parë pranoi se është lidhje dashurie.

Genta po vazhdon që të shkëlqejë derisa ky vit duket se do të jetë i saj, pasi që ajo ka paralajmëruar shumë projekte të reja gjatë 2020-ës.

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare ka postuar sot një foto ku shihet e bërë më shumë zeshakane, por që i ka tepër hije si grim.

Aksident i rëndë në Pejë

Ajo nuk ka treguar se për çka është rregulluar ajo, për ndonjë klip të ri, apo për ndonjë emision televiziv apo vetëm për të qenë sa me e bukur në daljet me të dashurin e saj.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey