Gentën po e zbukuron edhe më shumë dashuria, lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit

Bahtiri zbulon ofertën e re të VV-së për LDK-në

Genta Ismajli është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.

Ajo ka qenë gjithnjë e veçantë në paraqitje dhe për këtë është shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Genta së fundi ka bërë publike lidhjen e saj të re me biznismenin turk.

E kjo lidhje duket se po e bën shumë të lumtur Gentën.

Ajo po praqitet çdo herë e më e bukur./ORAinfo/

Bahtiri zbulon ofertën e re të VV-së për LDK-në

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey