Getinjo ka vetëm një përgjigje për ata që e ofendojnë

Mozzik dhe Getinjo vlerësohen si ndër reperët më të suksesshëm shqiptar. Vëllezërit, të cilët numërojnë një sërë hitesh së bashku, kanë treguar gjithmonë se gëzojnë një raport mjaft të mirë dhe janë mbështetja më e madhe për njëri-tjetrin.

Në një foto të publikuar së fundmi nga Zvicra, reperi është përballur me komente negative. “Definitivisht”, ka shkruar ai në Instagram duke lënë të kuptohet se po punon për një këngë të re. “Definitivisht m** je me Mozzikoviq bashkë me të”, shkroi një ndjekës.

Këtë koment nuk e ka pritur mirë Getinjo, i cili ia ka kthyer: “Ani, mos u bë mizë, mos na ndjek”. Kujtojmë që projekti më i fundit i tij mban titullin “Pare”, ndërkohë që Mozzik ka publikuar disa prej këngëve që janë pjesë e albumit të përbashkët me Loredanën. /abcnews.al

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey