Getoar Selimi humb personin e dashur të familjes, reperi del me këtë njoftim

Familaj e reperit Getoar Selimi është në zi.

Halla e artistit ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllau i reperit, Liberian Selimi.

Përmes një statusi në Facebook ai ka postuar edhe një fotografi të hallës së ndjerë.

“Me dhimbje dhe pikellim njoftojm se sot nderroj jete Halla jone. Varrimi i te ndjeres behet sot me dreke ne varrezat ne Arrberi (Dragodan)”, ka shkruar ai.

Familaj e reperit Getoar Selimi është në zi.

Halla e artistit ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllau i reperit, Liberian Selimi.

Përmes një statusi në Facebook ai ka postuar edhe një fotografi të hallës së ndjerë.

“Me dhimbje dhe pikellim njoftojm se sot nderroj jete Halla jone. Varrimi i te ndjeres behet sot me dreke ne varrezat ne Arrberi (Dragodan)”, ka shkruar ai.

Loading...