Gëzimja bëhet gati e del me vajzën e saj, reagon Remzia

Gëzime Hamza, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Që kur ajo është martuar me djalin e vetëm të këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, Gëzimja ka qenë pjesë e mediave e portaleve për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Ajo është një grua shumë e angazhuar , por kohën e saj më së shumti ia përkushtuar rritjes së vajzës së saj, Emmës.

Tani Emma është rritur dhe shpesh herë Gëzimja e merr me vete kur del.

Ka qenë vetë Gëzmja e cila ka treguar se ka dalë me vajzën e saj, e këtë e ka treguar përmes një fotoje.

Nuk ka munguar edhe reagimi nga Remzia, e cila i ka quajtur të dyja zemra./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey