Gezimja bën bashkë nënën dhe vjehrrën, kështu duken ‘mikateshat’

Gëzimja ndan momentin më të mirë me vjehrrën dhe nënën.

Gëzimje Hamzaj tashmë është një ndër emrat që qëndron në krye të medieve rozë.

Ajo me postimet e shumta më rrjete sociale, mundohet që të qëndrojë gjithmonë afër ndjekësve të saj, shkruan Kosovarja.

Sot, në një imazh të publikuar, ajo shihet që kalon kohë bashkë me nënën dhe vjehrrën e saj.

Në një ambient të bukur, Gëzimja ndan momentin më më të mirë me personat më të rëndësishëm.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey