Gëzimja poston foton më të bukur me vjehrrën e saj, ky detaj bie në sy

Ata të dyja e kalojnë shumë mirë së bashku.

Raportin si rejë dhe vjehërr, Gëzimja dhe Remzie Osmani e kanë shndërruar në diçka shumë të bukur, shkruan ORAinfo.

Ani pse Remzia është një artise shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj.

Madje, ajo shpesh del me rejën e saj dhe mbesën, duke qenë se tani ka kohë më të lirë. Së fundmi Gëzimja ka postuar një foto krah vjehrrës së saj, ku në sy bien veshjet e tyre.

Të dyja të veshura shumë elegante, ato po duken si nënë e bijë./ORAinfo/

Ata të dyja e kalojnë shumë mirë së bashku.

Raportin si rejë dhe vjehërr, Gëzimja dhe Remzie Osmani e kanë shndërruar në diçka shumë të bukur, shkruan ORAinfo.

Ani pse Remzia është një artise shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj.

Madje, ajo shpesh del me rejën e saj dhe mbesën, duke qenë se tani ka kohë më të lirë. Së fundmi Gëzimja ka postuar një foto krah vjehrrës së saj, ku në sy bien veshjet e tyre.

Të dyja të veshura shumë elegante, ato po duken si nënë e bijë./ORAinfo/

Loading...