Gili shfaqet e veshur me shumë stil, kapela në kokë bie në sy

Gili, pa dyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ani pse është që një kohë të gjatë pjesë e skenës muzikore, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në tregun muzikorë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Gili gjithmonë ka qenë një grua dhe një nënë shumë e dashur dhe e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Kështu nuk e kemi parë moti Gilin. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey