Gilin asnjëherë nuk e kemi parë veshur kaq me stil

Ibrahimoviç u zëvendësua në pjesën e parë, Pioli tregon pse e bëri këtë

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shfaqet në super formë. E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Gili po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Ibrahimoviç u zëvendësua në pjesën e parë, Pioli tregon pse e bëri këtë

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey