Gilit me këtë stil unik do t”ia kishin lakmi edhe vajzat e reja

Gili, sot është më në formë se kurrë.

Këngëtarja ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, duke sjellë gjithmonë këngë dhe hite të paharruar, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës profesionale ajo është diskutuar gjithmonë edhe për jetën private. Gili së fundmi ka pranuar se ka humbur afro 30 kg, duke u ndjerë tash më mirë se kurrë.

E ndryshimi i saj tashmë duket edhe në paraqitjet e fundit që po i bën.

E veshur në mënyrë shumë elegante, Gili shkëlqen në paraqitjen e saj duke treguar një stil unik./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey