Gjendet drogë, policia arreston dy persona

Ministria e Punëve të Brendshme ka informuar se dje rreth orës 17.20 në rrugën “Filipi i Dytë i Maqedonisë” kanë arrestuar personin D.A(34) nga Shkupi, si dhe R.E.V(36) nga SHBA. Gjatë kontrollit që është bërë tek të dy personat, nëpunësit policor kanë gjetur lëndë të ngurtë e bardhë dhe lëndë pluhur ngjyrë kafe.

Ndërkohë që gjatë arrestimit, R.E.V ka sulmuar njërin nga policët. Pas dokumentimit të plotë te rastit kundër tyre do të dorëzohen padi adekuate.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey