Gjendet i vdekur një banor i Strugës afër një automobili të përmbysur

Një banor 76 vjeçar nga fshati Livadhi rajoni i Strugës është gjetur i vdekur në afërsi të një automobili të përmbysur në afërsi të fshatit Dellogozhdë.

SPB Ohër informoi se dje në ora 19:40 minuta në Repartin për kontroll të brendshëm – Strugë “Nisan primera” me targa të Strugës në një rrugë pyjore në zonën e Delogozhdës, dhe afër veturës ka pasur një të vdekur personi.

“Nga inspektimi i udhëhequr nga prokurori publik kompetent, u konstatua se bëhet fjalë T.D. (76) nga fshati Livadhi në Strugë, i cili gjatë drejtimit të automobilit, e humbi kontrollin dhe doli nga rruga”, shpjegoi zëdhënësi i SPB Ohër Stefan Dimoski .

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dhënë në autopsi.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey