Gjesti i madh: Këngëtarja shqiptare dhuron 12 shtëpi për familjet në nevojë

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili është rikthyer fuqishëm në qendër të mediave rozë. Shkas për këtë është bërë gjesti humanitar që ajo ka bërë për familjet në nevojë.

Këngëtarja ka bërë me shtëpi 12 familje dhe e ka konfirmuar përmes një lajmi të ka publikuar në rrjetet sociale, ku flitet për kontributin e saj.

Kujtojmë se Adelina drejtonte një emision televiziv deri në periudhën e Vitit të Ri. Më tej, ajo bëri një pauzë si pasojë e disa problemeve shëndetësore./abcnews.al

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey