Gjiko e ka emocionuar Elitën me veprimin e fundit

Merret vendimi i papritur për Neymarin dhe Alvaron

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo e ka publikuar Gjikon duke e pastruar Zërin.

Duket se ky gjest i ka pëlqyer shumë Elitës./ORAinfo/

Merret vendimi i papritur për Neymarin dhe Alvaron

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey