Gjiko nuk ka faj që është dashuruar në të, Elita ekspozon linjat e saj super hot

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super hot.

E veshur me stil, Elita ka ekspozuar barkun e saj ‘petë’.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, turpin e saj do ta dëshironin edhe vajzat 20 vjeçare. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey