Gjithçka nisi në koncert- Këngëtarja shqiptare e pranon që e dashuron kolegun!

Dafina Dauti ka pranuar se është e dashuruar me këngëtarin Tafil Kurteshi.

Ajo është komentuar shpesh për jetën private, të cilën tenton ta mbajë larg vëmendjes së medieve.

Por së fundi, në një prononcim për “Telegrafin”, Dafina ka thënë se është shumë e lumtur pranë partnerit dhe falenderuese që kanë gjetur njëri-tjetrin:

“Është përfol dhe me të drejtë. Po, është e vërtetë, po e them për herë të parë për ju. Ka disa muaj që unë dhe Tafili jemi në lidhje dhe jemi shumë të lumtur bashkë dhe shumë falënderues që kemi gjetur njëri-tjetrin”.

Ajo shtoi se takimi i parë i tyre ndodhi në një koncert në Shëngjin, ku të dy ishin të ftuar të këndonin në të njëjtin vend.

Blerim Destani nis xhirimet e filmit përkrah Robert De Niros (FOTO)
Blerim Destani nis xhirimet e filmit përkrah Robert De Niros (FOTO)

The post Gjithçka nisi në koncert- Këngëtarja shqiptare e pranon që e dashuron kolegun! appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 1, 2019 2:46 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148132
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit