Gjykata Speciale s”ndalet, ky është i ftuari i radhës

Sharing is caring!

Ky është formacioni i “frikshëm” i Milanit kundër Brescias

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së, është ftuar nga Gjykata Speciale.

Gjykata Speciale e ka ftuar për intervistim anëtarin e kryesisë qendrore të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe Kryetarin e degës së Kaçanikut Hajrush Kurtaj.

Këtë e ka konfirmuar kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, përmes një shkrimi në profilin e tij në Facebook.

Shkrimi i plotë:

I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale është anëtari i kryesisë qendrore të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe Kryetar i degës së Kaçanikut Hajrush Kurtaj!

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey