Gjyqtari holandez i kërkon falje Ronaldos dhe Portugalisë për golin e papranuar ndaj Serbisë

Gjyqtari holandez, Danny Makkelie i ka kërkuar falje Cristiano Ronaldos dhe Portugalisë për golin e palejuar ndaj Serbisë, përcjell “Zeri.info”.

Portugali barazoi 2:2 ndaj Serbisë në Beograd, mirëpo kjo ndeshje vëmendjen më të madhe e pati kur një top i goditur nga Cristiano Ronaldo e kishte kaluar vijën e portës, mirëpo nuk ishte pranuar.

Makkelie tashmë e ka pranuar gabimin e tij derisa tani i vije keq që nuk e pranoi golin e Ronaldos.

Cristiano Ronaldo kishte reaguar ashpër edhe sa ishte në fushë duke u larguar i frustruar nga fusha. /Zeri.info

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey