Gold AG publikon foton më të bukur me djalin dhe nënën e tij

Cristiano Ronaldo bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e futbollit

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë aktiv me postime në rrjete sociale.

Sot Ariani ka publikuar një foto shumë të bukur bashkë me nënën dhe djalin./ORAinfo/

Cristiano Ronaldo bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e futbollit

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey