Gostivar, paraburgim për shoferin që tentoi t’i ikte kontrollit të policisë

Gjykatësi i procedurës paraprake ka caktuar masën e paraburgimit për shoferin që gjatë ditës së shtunë tentoi t’i ikte kontrollit të policisë dhe fizikisht sulmoi një polic në rrugën “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, transmeton Alsat. Ai është dërguar në burgun e Shutkës.

“Gjykata Themelore në Gostivar ndaj I.B. (49) nga Ballindolli i ka caktuar paraburgim prej 8 ditësh”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPBS-së.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey