Graciano flet i vendosur, zbulon kur do të martohet me Argjirën

Çifti shumë i dashur për publikun, Graciano dhe Argjira ishin së fundmi të ftuar në emisionin “Ëndërrtjerrësit” në Top Channel. Dyshja janë bashkë prej kohësh, por a është në planet e tyre martesa?

Përgjigjja është PO! Argjira tha se të dy e duan martesën, por po pret që Graciano t’i propozojë.

Nga ana tjetër Graciano u shpreh i vendosur: “Jam njeri surprizash dhe me patjetër ose këtë verë, ose verën e ardhshme do më shihni mua dhëndër dhe Argjirën me fustan të bardhë”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey