Granit e Taluant Xhaka në zi, humbin familjaren e tyre të dashur

Vëllëzërit Xhaka në zi, humbin familjaren e tyre të dashur.

Futbollistët e njohur, Granit dhe Taulant Xhaka, kanë ndarë një lajm të kobshëm në llogarinë e tyre.

Nga jeta është ndarë gjyshja e tyre.

Të dy vëllëzrit ndaras kanë publikuar foto me gjyshën e tyre tashmë të ndjerë, ku kanë dhënë lajmin për vdekjen e saj.

Ngushëllime familjes Xhaka.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey