Graniti nuk e harron Fifin, përmes këtij gjesti e kujton atë

Granit Cana, ishte njëri nga banorët e Big Brother Albania Vip.

Që kur hyri ai në shtëpi, zgjoi kureshtjen e publikut, pasi pati një pëlqim mes atij dhe këngëtares së njohur, Fifi, shkuan ORAinfo.

Por, gjërat nuk shkuan ashtu siç mendohej, pasi çifti i cili mendohej që po krijohej u përplasë me të papritura.

Graniti pranoi se nuk mund ta shikojë më shumë se shoqe Fifin, gjë që bëri që publiku ta dënoi atë duke e larguar nga shtëpia.

Tani, Granit po i shijon ditët jashtë, por ende e kujton Fifi. Përmes një video ku shihet Fifit, Graniti tregon se është përkrahës i këngëtares përkundër gjërave që ka ndodhur në shtëpi./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey