Greqi, thyhen xhamat dhe i shpohen gomat disa makinave me targa të Maqedonisë

Portali “Faktor” ka shkruar se disa qytetarë që janë për pushime në Greqi kanë raportuar se u janë demoluar makinat e tyre.

Lexues të këtij portali kanë dërguar foto nga resorti grek Kalitea, që ndodhet në Halkidiki. Nga pamjet shihen xhamat e thyer dhe gomat e shpuara të makinave. Policia greke ka njoftuar se ka ndërmarrë masa për gjetjen e autorëve.(INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey