Gresa Behluli shfaqet me stil unik në paraqitjen e fundit

Kështu duket me shami në kokë Gresa Behluli

Gresa Behluli në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Pasi që ka një përkushtim të madh me ndjekësit, gjithmonë iu qëndron afër me momente nga përditshmëria.

Me stilin e dalluar, secilën herë ajo duket perfekte dhe realizon ndryshime të shumta, shkruan kosovarja.

Në këtë fotografi të fundit, këngëtarja shihet që ka vendosur një shami në kokë e që e bën të duket mjaft bukur.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey