Gresa del në shëtitje me djalin e vogël, karroca merr gjithë vëmendjen

Gresa Behluli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo së fundmi është larguar nga skena, pasi jeta e saj ka ndryshuar sepse ka sjellë në jetë djalin e saj, Diellin, përcjell ORAinfo.

Tani e gjithë jeta dhe koha e saj i dedikohet të voglit të saj. Pas lindjes, Gresa duket se e ka marrë vetën shumë
mirë dhe duket shumë në formë.

Së fundmi ajo është parë me motrën e saj së bashku me djalin e saj, ku vëmendje merr karroca e bebit./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey