Gresa fotografohet në muajin e nëntë të shtatzënisë, kaq shumë i është fryrë barku!

Gresa Behluli realizoi fotosesion në muajin e nëntë të shtatzënisë

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli është shtatzënë dhe së shpejti do të sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Gresa ka treguar se është në pritje të një djali. Për ta pasur një kujtim nga kjo periudhë e ëmbël Gresa ka realizuar një fotosesion në të cilin shfaqet bukur.

Njëren nga imazhet e këtij fotosesioni Gresa për fansat e saj e ka publikuar në Instagram, teksa ka treguar se është në muajin e nëntë të shtatzënisë.

Lajmin se është në pritje të ëmbël Gresa e ka bërë të ditur në videoklipin e projektit të ri “Numero Uno” në bashkëpunim me motrën e saj, Besiana Behluli.

Kujtojmë se, Gresa dhe Lulzimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2019.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey