Gresa Hoti trondit rrjetin me fotot në bikini, ekspozon me shumë se ç’duhet!

Modelja shqiptare Gresa Hoti I ka lënë të gjithë gojëhap-ur me fotot e fundit në rrjete sociale. Ajo ka pozuar para kamerës me bikini të zeza, duke vënë në pah linjat perfekte. Në këtë imazh, modelja nga Malisheva gati ka ekspozuar më shumë se ç’duhet. Kujtojmë se shqiptarja e Kosovës jeton dhe punon në Itali […]

Prill 24, 2024 - 01:00
 0  10
Gresa Hoti trondit rrjetin me fotot në bikini, ekspozon me shumë se ç’duhet!

Modelja shqiptare Gresa Hoti I ka lënë të gjithë gojëhap-ur me fotot e fundit në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar para kamerës me bikini të zeza, duke vënë në pah linjat perfekte.

Në këtë imazh, modelja nga Malisheva gati ka ekspozuar më shumë se ç’duhet.

Kujtojmë se shqiptarja e Kosovës jeton dhe punon në Itali prej vitesh.