Grimerja e ka shndërron në “kukull” Adrianën

Adriana Matoshi, është personazhi më i përfolur aktualisht.

Kjo për faktin se është ndarë nga i dashuri i saj që e kishte 20vite më të ri se vetën, shkruan ORAinfo.

Ani pse ende nuk ka pasur një reagim personal nga aktorja, ka qenë vetë ish i dashuri i saj, Keith, ai që ka konfirmuar ndarjen e tyre.

Por, duket se kjo ndodhi në jetën e saj nuk i ka lënë shenja, ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe duket shumë e lumtur.

Së fundmi ajo është parë në një studio grimi, ku realisht po duket si një kukull./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey