Grimerja e paska bërë kukull Gëzimen

Gëzime Hamzaj, është njëra nga emrat më të përfolur në show-bizzin kosovar.

Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Remzie Osmani, Gëzimja vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Mirëpo ajo e shfrytëzoi për të mirë famën, duke u bërë një blogere e suksesshme dhe e pëlqyer.

Së fundi ajo ka ndarë një imazh ku shihet se sapo ka përfunduar me floket dhe grimin dhe po duket për mrekulli.

VIDEO:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey