Grimerja e shndërron në ‘kukull’ Ariana Fejzullahun

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ariana sot ka publikuar një imazh sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim me shumë stil, Ariana po duket si ‘kukull’.

Kaq shumë po i shkon për fytyre ky grim bashkëshortes së Ermal Fejzullahut. /ORAinfo/

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ariana sot ka publikuar një imazh sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim me shumë stil, Ariana po duket si ‘kukull’.

Kaq shumë po i shkon për fytyre ky grim bashkëshortes së Ermal Fejzullahut. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey