Gruaja e Goldit paska shkëlqyer në dasmën e Haxhi Krasniqit

Në dasmën e boksierit Robin Krasniqit me modelen Marigona u panë shumë fytyra publike.

Këngëtar, moderator dhe aktor u shfaqen me bashkëshortet e tyre të rregulluara deri në detaje.

Edhe Goldi postoi një foto të ëmbël me Erimren me mbishkrimin ”Me gruen”, shkruan infokosova.

Derisa Ermira paska shkëlqyer edhe pse e veshur thjeshtë ajo duket mahnitëse.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey