Gruaja i bën masazh, Rondalo mendjen e ka diku tjetër

Kështu kujdeset gruaja e tij kur Ronaldo është në shtëpi.

Cristiano Ronaldo ka pësuar një dëmtim dhe mbetet në dyshime për ndeshjen e xhiros së parë në Serie A, ku Juventus takohet me Parmën.

Ylli portugez ka stërvitur në mënyrë të diferencuar ndaj pjesës tjetër të skuadrës, duke humbur edhe miqësoren para sezonale kundër skuadrës së dytë të Juventusit.

34 vjeçari ka përfunduar sezonin e parë në Torino me 28 gola në 43 ndeshje, duke ruajtur formën e mirë edhe pas ndryshimit të skuadrës.

Ronaldo, dëshiron të jetë i gatshëm së më parë që është e mundur, duke vendosur që një pjesë të rikuperimit ta kryejë edhe në shtëpi.

Ai ka publikuar në Instagram një video me gruan e tij, Georgina Rodriguez duke masazhuar zonën e lënduar, teksa shikonte ndeshjen finale të Superkupës së Evropës, mes Liverpoolit dhe Chelsea.

Era me reperin rus Eldzhey (Video)

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 22, 2019 10:07 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148708
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit