Gruaja raporton në polici vjehrrën dhe burrin

Një grua raporton në polici vjehrrën dhe burrin.

Gruaja ka raportuar në Policinë e Kosovës se vazhdimisht ka probleme me burrin dhe vjehrrën e saj.

Pas këtij denoncimi, policia ka intervistuar palët dhe më pas i ka liruar.

Rasti është iniciuar si “dhunë familjare” në Prishtinë.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë, 18.03.2021 – 19:50. Viktima femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi ka probleme me vjehrrën e saj të dyshuarën kosovare si dhe me burrin e saj mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey