Grushte dhe bërtima – Azeti rrihet me disa persona në një klub nate në Prizren

Mbrëmë, reperi nga Podujeva, Azet bashkë me vëllain e tij janë përfshirë në një përleshje fizike në një klub nate në Prizren, raporton Insajderi.

Personat me të cilët janë rrahur Azeti dhe vëllai i tij, kanë qenë në publik.

Video:

Për këtë rast, Insajderi kishte provuar të marr një përgjigjje zyrtare nga Policia, por ata janë shprehur të panjoftuar rreth këtij incidenti.

Reperi ishte i ftuar që të performonte përpara shumë fansave që kishin shkuar për ta ndjekur nga afër.

Insajderi ka siguruar videon e momentit të përleshjes fizike ku është përfshirë reperi nga Kosova./Insajderi.com

The post Grushte dhe bërtima – Azeti rrihet me disa persona në një klub nate në Prizren appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:11 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147066
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit