Guardiolës nuk i plotësohen kërkesat për transferimin e dy futbollistëve

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola synoi që të transferojë tek klubi i tij dy lojtarë të njohur, por dëshira nuk i është plotësuar. Siç mësohet në radarin e këtij klubi londinez ishin Grilish dhe Roy Keane, por sipas mediave angleze, pritet vetëm kontrata me Grilish me një vlerë prej 100 milionë funtave. (INA)

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey