Hajnat i hyjnë në banesë ‘Xhakartës’, ja vjedhin gjërat me vlerë

Çka ndodhi? Odegaard rezulton negativ në testin e dytë për COVID-19!

Plaçkitet Arta Elezaj, hajnat i hyjnë në banesë dhe i marrin gjëra luksoze.

Mbrëmjen e djeshme, një banesë në Prishtinë është grabitur nga një person i armatosur, ndërsa në këtë banesë ka qenë duke jetuar njëra nga femrave më të komentuara në shtypin tonë rozë.

Çka ndodhi? Odegaard rezulton negativ në testin e dytë për COVID-19!

Në banesën e cila rreth orës 23:45 është sulmuar nga një person i armatosur me qëllim grabitje, ka jetuar Arta Elezaj së bashku me një shoqe të saj, emiri së cilës për shkaqe konfidenciale mbetet anonim.

Në raport thuhet se i janë marrë vetëm stoli ari dhe dy ora, mirëpo dëmi total ende nuk dihet sakt.

Çka ndodhi? Odegaard rezulton negativ në testin e dytë për COVID-19!

Çka ndodhi? Odegaard rezulton negativ në testin e dytë për COVID-19!

Sipas raportit të policisë i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Ndryshe, Arta deri më tani nuk ka dal me një prononcim.

Kujtojmë qe Arta Elezaj kohëve të fundit po bën jetë luksoze.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey