‘Hakmarrja’ e banorëve ndaj Doandit, kështu e trembin atë

Banorët tentojnë të marrin ‘hak’ ndaj Donaldit duke e trembur.

Donaldi është banori që ka krijuar më së shumti trembje brenda shtëpisë.

Monika ishte ‘viktima’ e cila ka rënë më së shumti pre e këtyre trembjeve, shkruan lajmi.

Por së fundi i është shtuar kësaj liste edhe Egzona, banorja më e re e shtëpisë.

Pas gjithë këtyre trembjeve banorët kanë dashur t’i hakmerren atij me të njëjtën monedhë.

Trixa. Enxhi e disa banorë kanë duartrokitur dhe kanë bërtitur me të madhe teksa ai po flinte gjumë.

Përveq prishjes së gjumit, Donaldi nuk pësoi asnjë tjetër trëmbje.

Kujtojmë se ai është nominim me Ilirin dhe Meridianin.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey