Hana ia rrëmben Loredanës telefonin, e poston veten në këtë gjendje

Loredana Zefi, është personazh shumë i përfolur në mediat rozë.

Që kur ajo deklaroi se është në lidhje dashurie me reperin e njohur, Mozzik, ata gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Por, lidhja e tyre nuk zgjati shumë pasi duket se ata nuk i përshtateshin shumë bashkë. Nga lidhja e tyre, lindi vajza e tyre, Hana.

Ajo natyrisht është dashuria e tyre më e madhe e jetës. Është Loredana ajo që kujdeset më shumë për vajzën e saj, pasi që Hana jeton me të.

E duket se Hana është një vajzë shumë e shkathtë, pasi ia ka marrë telefonin Loredanës dhe ka bërë një selfie. Shikoni sa e ëmbël duket ajo./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey