Haradinaj ia vazhdon edhe për tri vite mantain drejtorit të Doganës së Kosovës

Sharing is caring!

Milan vjen me transferim të madh

Bahri Berisha, do të jetë në krye të Doganës së Kosovës edhe për tri vite.

Kryeminstri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se gjatë ditës së sotme i ka vazhduar mandatin edhe për tre vjet Bahri Berishës.

Ai ka thënë se gjatë shërbimit të tij në këtë pozitë ka profesionalizëm e korrektësi, shkruan IndeksOnline.

“Në kuadër të kompetencave të mia kushtetuese e ligjore, sot, drejtorit të përgjithshëm të Doganës së Kosovës, Bahri Berisha, ia vazhdova mandatin edhe për tre vjet. Z. Berisha, përgjatë shërbimit të tij në këtë pozitë ka dëshmuar profesionalizëm e korrektësi dhe me seriozitet ka kryer punët dhe përgjegjësitë e tij në këtë institucion shumë të rëndësishëm të vendit. Z. Berisha i uroj punë të mbarë edhe për vitet e tjera!”, ka shkruar ai.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey