Harrojeni Arbenitën, kaq të bukur e ka motrën

Nihuni me motrën bukuroshe të Arbenita Ismajlit.

Arbenita Ismajli është modelja e njohur dhe gruaja e reperit Fero, e cila komentohet për bukurinë që ajo ka.

Arbenita nuk është se i ekspozon shumë antarët e familjë së saj, përveç vajzës dhe Feros, shkruan Kosovarja.

Si rrallë herë, Arbenita ka shpërndarë një imazh të motrës së saj, e cila quhet Almedina.

Almedina qenka mjaftë e bukur, dhe shumë e ngjashme me Arbenitën.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey