“Hera e fundit që ndërhyn”, plas debati mes Antonelës dhe “Big Mamës”

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Antonelës dhe “Big Mamës” mbrëmjen e djeshme.

Ishte Antonela e cila u ankua për shpenzimin e buxhetit gjë e cila irritoi tepër “Big Mamën”.

Pjesë nga debati:
Antonela: Unë jam intolerante nga laktoza. Nuk mund të ha asgjë nga shtëpia dhe askush nuk mendoi për mua
Big Mama: E ke shumë gabim
Antonela: Kush je ti që më thua e kam gabim
Big Mama: Ti flet për të gjithë dhe unë nuk mund të them diçka për ty?
Antonela: Hera e fundit që futesh në punët e tua
Big Mama: Di të ta tregoj shumë mirë vendin
Antonela: Më pyetën dhe fola, nuk i jam përzier askujt
Big Mama: Nuk më intereson fare, nuk u dogja për ty.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey